Menu

Wystawieni Na Próbę

czyli o dwojgu ludzi, których dzieli 2500km

Zwyciężyliśmy

wystawieninaprobe

IMG7750

 

 

Witajcie,

ostatnie dni minęły mi błyskawicznie, aż sama nie mogę w to uwierzyć, że już dziś jest 16 lipca, a na dodatek już daleko za połową dnia . To może oznaczać tylko jedno - już za 48h zobaczę M. i nawet nie jestem w stanie tego opisać, jak bardzo się cieszę!

To był dłuuuugi okres, trwał jak wieki, ciągnąc się i ciągnąc . Ale na szczęście daliśmy radę i jedyne o czym chce myśleć, to że będziemy razem, nie liczy się to, że nadejdzie dzień pożegnania, chce wziąć z tych dni jak najwięcej, bo tyle na to czekałam .

Miałam dużo czasu na przemyślenia, pakowanie . Tym razem jest inaczej, bo jadę do domu rodzinnego M. i szczerze? Niczym się nie przejmuję, nawet się nie denerwuję jakie zrobie na nich wrażenie, nie wiem czemu, ale w sercu po prostu czuję spokój i bezpieczeństwo . Czuję, że wszystko będzie dobrze i że spędzimy razem cudowny czas . 

Z dobrych wieści, M. do końca walczył z ukończeniem pewnej części obowiązków i na szczęście dzisiaj już to finalizuje, także urlop będzie!

Ponad to, wybieramy się do Hurghady już w piątek, jedziemy na 6 dni, tak by odpocząć od hałasu Kairu . Ale później znów wrócimy oczywiście . 

Dużo planów, mam nadzieję, że choć część uda nam się zrealizować . Jestem najszczęśliwszą i chyba najbardziej niecierpliwą osobą na świecie, ale na szczęście to będzie już wkrótce ukrócone ;) 

Aaaa i jeszcze z moich małych zmartwień, martwi mnie troszeczkę lot z przesiadką, jak to będzie fizycznie i czy się połapię . Może ktoś opowie o swoich doświadczeniach? Bardzo byłabym wdzięczna!

Jedno jest pewne - jak już wsiądę do samolotu do Kairu, będę mogła być spokojna, że już potem trafię w jego ramiona . 

Wam też życzę udanych wypoczynów i wczasów! Łapcie promyki słonka i cieszcie się w gronie najbliższych! :)

 

Do usłyszenia wkrótce! 

 

IMG7768

© Wystawieni Na Próbę
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci